Geld lenen kost geld

Lease de Ford Tourneo Custom vanaf €992 per maand!

  • Tourneo Custom
  • Tourneo Custom
  • Tourneo Custom
  • Tourneo Custom
  • Tourneo Custom
Maandprijs vanaf
€ 992
Prijs op basis van Operational Lease 10.000 km per jaar en looptijd van 60 maanden
Prijs vanaf
€ 62.974
Brandstof
Hybride
Carrosserie
5-deurs, Personenbus
Full operational lease bij lease.auto is inclusief:
  • Verzekering
  • Wegenbelasting
  • Onderhoud en reparaties
  • Banden
  • Pechhulp en vervangend vervoer
  • Optioneel:
  • Winterbanden
  • Brandstofpas
  • 4 uitvoeringen

    Bijtelling Prijs
    €428 €62.974
    €436 €64.145
    €468 €68.907
    €477 €70.242

    Dit is wat ruim 20.000 klanten van ons vinden

    Ford Tourneo Custom zakelijk leasen: Premium comfort voor passagiersvervoer

    Zelfstandige chauffeurs en taxibedrijven willen een vloot van topkwaliteit. Lease.auto adviseert je neutraal en strikt de beste deal, waardoor je kostbare liquiditeit beschermd blijft. Je bepaalt zelf of je ontzorgd wilt worden via operational lease of vermogen opbouwt via financial lease.

    Vind direct de juiste configuratie in onze ruime Ford Tourneo Custom financial lease voorraad.

    Optimaal comfort met Ford Tourneo Custom operational lease

    Ervaar de luxe van honderd procent ontzorging met operational lease. Wij dekken werkelijk alle autokosten af: afschrijving, regulier onderhoud, allriskverzekering, wegenbelasting, seizoensbanden en hulp bij pech. Dat betekent geen verrassingen en een schone financiële boekhouding.

    Waarom kiezen voor het leasen van een Ford Tourneo Custom?

    Deze riante personenbus tilt zakelijk vervoer naar een hoger niveau. Met hoogwaardige materialen, veelzijdig instelbare zitplaatsen en een uiterst comfortabele wegligging bied je VIP-waardig vervoer aan al je cliënten. Ontdek direct via deze link het overige operational lease aanbod van Ford.

    Klaar voor je volgende lease auto?

    Onze experts staan voor je klaar
  • antwoord binnen 24 uur
  • beoordeling gemiddeld 4.9
  • zeer soepele acceptatie
  • ook starters en ZZP'ers
  • deskundig en snel objectief advies
  • Andere Ford modellen

    Lease.auto Nevelgaarde 48 3436 ZZ Nieuwegein KVK: 66506654 BTW: 856585324B01