Geld lenen kost geld

Lease nu de Ford Mustang Mach-E vanaf €722 per maand!

  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
  • Mustang Mach-E
Maandprijs vanaf
€ 722
Prijs op basis van Operational Lease 10.000 km per jaar en looptijd van 60 maanden
Prijs vanaf
€ 45.470
Brandstof
Elektrisch
Carrosserie
5-deurs, SUV
Full operational lease bij lease.auto is inclusief:
  • Verzekering
  • Wegenbelasting
  • Onderhoud en reparaties
  • Banden
  • Pechhulp en vervangend vervoer
  • Optioneel:
  • Winterbanden
  • Brandstofpas
  • Ontdek de Ford Mustang Mach-E, een baanbrekende elektrische SUV die de geest van de Mustang combineert met de voordelen van een elektrisch voertuig. De Mach-E onderscheidt zich met zijn krachtige prestaties, indrukwekkende actieradius en opvallende Mustang-designelementen. Het is uitgerust met geavanceerde technologieën en een rijervaring die je verwachtingen van elektrische auto's zal herdefiniëren. Of het nu voor dagelijks gebruik of lange afstanden is, de Mustang Mach-E biedt zowel comfort als efficiëntie, en maakt elke rit uitzonderlijk met zijn snelle acceleratie en responsieve besturing.

    4 uitvoeringen

    Bijtelling Prijs
    €272 €45.470
    €329 €53.900
    €390 €62.900
    €418 €66.900

    Dit is wat ruim 20.000 klanten van ons vinden

    Eigenschappen van de nieuwe Ford Mustang Mach-E

    Geselecteerde Uitvoering: Ford Mustang Mach-E Standard Range RWD 75.7 kWh mei 2026

    • Aandrijflijn: Achterwielaandrijving

    • Carrosserie: SUV

    • Actieradius (WLTP): 440 kilometer

    • Batterijcapaciteit: 75,7 kWh

    • Vermogen: 269 pk (198 kW)

    • Koppel: 430 Nm

    De genoemde specificaties zijn specifiek voor de meest recente versie van Ford Mustang Mach-E nadat dit is geupdate in mei 2026. Neem contact op met een van onze leaseadviseurs voor de meest actuele informatie!

    Ford Mustang Mach-E zakelijk leasen: Maak een elektrisch statement

    Succesvolle ondernemers willen opvallen en vooroplopen. Lease.auto begeleidt je met transparant, onafhankelijk advies naar het meest voordelige contract, zodat je budget slim besteed wordt. Wij bieden maatwerk via de totale ontzorging van operational lease of kapitaalopbouw via financial lease.

    Grijp deze kans en bekijk de prachtige modellen in onze Ford Mustang Mach-E financial lease voorraad.

    Optimaal comfort met Ford Mustang Mach-E operational lease

    Met operational lease besteed je alle mobiliteitsrisico's uit. Wij regelen de afschrijvingskosten, wegenbelasting, pechhulp, verzekering, banden en het onderhoud in één duidelijk maandbedrag. Je hebt geen onverwachte garagekosten en je liquiditeit blijft volledig in de onderneming.

    Waarom kiezen voor het leasen van een Ford Mustang Mach-E?

    Deze elektrische SUV ademt de ziel van een sportwagen. De razendsnelle acceleratie, het opvallende design en het high-tech interieur zorgen ervoor dat je elke dag met een glimlach achter het stuur stapt. Bekijk via deze link ook de rest van het operational lease aanbod van Ford.

    Auteursprofiel

    Julian Kragtwijk – Content marketeer bij Lease.auto
    Julian Kragtwijk is content marketeer bij Lease.auto en gespecialiseerd in het creëren en schrijven van pakkende, no-nonsense content voor ondernemers, waarin hij deelt wat er écht toe doet. Met een achtergrond in Marketing & Management brengt hij mobiliteits- en leaseonderwerpen terug tot de kern, zodat ondernemers snel inzicht krijgen in wat écht belangrijk is.
    👉 Bekijk hier het volledige schrijversprofiel van Julian Kragtwijk
    Email | LinkedIn

    Klaar voor je volgende lease auto?

    Onze experts staan voor je klaar
  • antwoord binnen 24 uur
  • beoordeling gemiddeld 4.9
  • zeer soepele acceptatie
  • ook starters en ZZP'ers
  • deskundig en snel objectief advies
  • Andere Ford modellen

    Lease.auto Nevelgaarde 48 3436 ZZ Nieuwegein KVK: 66506654 BTW: 856585324B01